ELEKTŘINA JIŽ OD 1249,- Kč/MWh
PLYN JIŽ OD
599,- Kč/MWh

MĚSÍČNÍ PAUŠÁL JIŽ OD 0,-
S GARANCÍ CENY AŽ DO
31.12.2022

A++
S GARANCÍ

Produktová řada A++ s garancí nabízí zákazníkům možnost získat elektřinu a plyn za velkoobchodní cenu s garancí maximální ceny na dobu do 31.12.2021, nebo 2022.

U standardního produktu A++ k ceně komodity (tedy plynu či elektřiny) která přesně kopíruje pohyb ceny na velkoobchodním trhu, za kterou skutečně energie nakoupíme  připočteme předem známý příplatek za odebranou elektřinu i plyn ve výši 175Kč/MWh (211,75 vč. DPH.

 

Namísto běžného měsíčního poplatku účtujeme u plynu i elektřiny denní poplatek ve výši 2,30 Kč (2,78 Kč/den vč. DPH). 

Každou hodinu nakupujeme plyn a elektřinu za jinou cenu, takovou, která odpovídá skutečné tržní ceně. V ročním vyúčtování pak zaplatíte průměrnou dosaženou cenu z nákupu energií navýšenou o výše uvedený příplatek k megawatthodině a denní poplatek. Po dobu garance Vám pak zaručujeme, že koncová cena elektřiny nebude vyšší než garantovaná cena, tedy 1_299 Kč/MWh (1_571,79 vč. DPH) s garancí do konce roku 2021, nebo 1_349 Kč/MWh (1_632,29 vč. DPH) s garancí do konce roku 2022 u elektřiny a 599 Kč/MWh (724,79 Kč(MWh vč. DPH) u plynu.

 

U produktu A++ víte přesně za co a kolik platíte. Žádné skryté poplatky, žádné marže v procentech z ceny. My víme, kolik potřebujeme na úhradu našich nákladů a přiměřený zisk a přesně o to si Vám řekneme v našich pevných poplatcích. A pak už můžeme pro Vás nakupovat za velkoobchodní ceny. 

 

Nákupní ceny si může kdykoli ověřit, ať už u nás na našich internetových stránkách nebo z veřejných zdrojů. Třeba na stránkách Pražské energetické burzy (PXE). 

 

Napsali o A++

 

"Výhodnost tohoto produktu vidím ve výrazně nižších cenách než jsou ceny dominantních dodavatelů v dlouhodobém srovnání. V době, kdy ceny klesají a i v době růstu cen, jsou ceny Energie A++ zprůměrované za určité období výhodnější než jsou ceny dominantních dodavatelů. Výhodnost ale zásadně záleží na nastavení poplatku za nákup a na ceně stálého platu obchodníkem. Bohemia Energy na stránkách produktu dokazuje, že za uplynulých pět let byla cena Energie A++ až na malou výjimku vždy výhodnější než místně dominantního dodavatele". Celý článek zde.

Ing. Jan Schindler, analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info

 

Po skončení platnosti garance přejdete na standardní verzi produktové řady A++. To už za sebou budete mít jedno či dvě vyúčtování a produkt A++ budete dobře znát. A stejně jako naprostá většina zákazníků s tímto produktem před Vámi zjistíte, že už nepotřebujete měnit ceníky či dodavatele - A++ tu nejférovější cenu na trhu ohlídá jednou provždy za Vás. 

Je možné, že poté, co s námi podepíšete smlouvu, ozve se Vám Váš stávající dodavatel a bude se Vás snažit přesvědčit, že máte zůstat. Možná Vám nabídne dočasné snížení ceny a bude Vás strašit, že po konci závazku Vám zdražíme ještě více, než oni. Není to sice pravda, ale s podobnými tvrzeními my nic nenaděláme. Každý náš zákazník předem ví, co se stane po skončení garance či závazku.

 

Jsme si zcela jisti, že následný produkt bude pro Vás tím nejlepším na dlouhá léta a že již nikdy nebudete mít potřebu řešit změnu dodavatele z důvodu úspory. Budete-li mít kdykoli v průběhu čekání na zahájení dodávek od Bohemia Energy jakoukoli otázku či pochybnost, zavolejte nám. Jsme tu pro Vás. 

 

Přehled parametrů produktů A++ s garancí
 

A++S GARANCÍ - ceny garantované do 31.12.2021

Elektřina: Maximální cena 1_299,- Kč/MWh bez DPH (1_511,29 Kč/MWh s DPH) 

Denní poplatek elektřina: 2,30Kč bez DPH (2,783 Kč s DPH)

Plyn: 599,- Kč/MWh bez DPH (724,79 Kč/MWh s DPH)


Denní poplatek plyn: 2,30,- Kč bez DPH (2,783 Kč s DPH) / 0,- Kč při souběhu s elektřinou IDEÁL či A++ s garancí od Bohemia Energy


Pojištění asistenčních služeb: 0,- Kč (prvních 12 měsíců) / 8,- Kč (od 13. měsíce)

Délka závazku: Bez závazku.

A++ S GARANCÍ - ceny garantované do 31.12.2022

Elektřina: 1_349,- Kč/MWh bez DPH (1_632,29 Kč/MWh s DPH)

Denní poplatek elektřina: 2,30 Kč bez DPH (2,783Kč s DPH)

Pojištění asistenčních služeb: 0,- Kč (prvních 12 měsíců) / 8,- Kč (od 13. měsíce)

Délka závazku: do konce garance (31.12.2022) poté již bez závazku.

Mnohem více o plynu A++ si můžete přečíst zde (https://www.bohemiaenergy.cz/domacnosti/plyn-energie-a/),

a o elektřině A++ si můžete přečíst zde (https://www.bohemiaenergy.cz/domacnosti/elektrina-energie-a/)

Ještě než smlouvu s námi podepíšete, můžete si zde prostudovat ceníky, všeobecné obchodní podmínky, podmínky marketingové akce, vzor smlouvy a pojistné podmínky. Dále se můžete seznámit s etickým kodexem Bohemia Energy: